Енергетичний вампіризм

Вампір - сутність живої істоти, яка харчується кров'ю.

Енергетичний вампіризм - коли людина смокче енергію іншої людини. Якщо ви відчуваєте себе досить дискомфортно в суспільстві іншої людини (а ви це відчуєте внутрішньо), то можна сказати, що ця людина витягує з вас енергію - це і буде енергетичний вампіризм. Кожна людина може опинитися в стані енергетичного вампіризму, але не кожен в цьому стані застряє. Та людина, яка застряє в стані енергетичного вампіризму, він протягом усього життя буде вампіром. Енергетичний вампір хоче, щоб вам було погано, а йому добре. Найчастіше його радує, коли іншій людині погано, коли інша людина страждає, коли не може добитися в житті успіху, а також коли інша людина знаходиться в стані емоцій, гніву, роздратування, коли не може вийти з колії неблагополуччя.Енергетичний вампір «тягнеться» від цього стану. Але коли він бачить людину успішного, здорового, в емоційному підйомі - тоді він сам починає страждати. Наприклад, коли людина застряє в своїй ревнощів, виснажує всю сім'ю ревнощами, знемагає, виснажує - це енергетичний вампіризм. Людина неусвідомлено входить в таке енергетичний стан, коли він своїми діями, своїми висновками, своїм інтелектуальним тиском на оточення виводить людей зі стану рівноваги.своїми висновками, своїм інтелектуальним тиском на оточення виводить людей зі стану рівноваги.своїми висновками, своїм інтелектуальним тиском на оточення виводить людей зі стану рівноваги.

Яка захист від енергетичного вампіризму?

  1. Коли Ви бачите, що Вас намагаються вивести зі стану рівноваги - не піддавайтеся на маніпуляцію вампіра.
  2. Не завжди, коли вампір намагається Вам робити погано, сприймайте це серйозно, ставте психологічний захист. Чи не вникати в суть того, що говорить людина «в одне вухо входить, в інше виходить». Ваше завдання - максимально зберегти свої статки рівноваги, не виводити самого себе, не входити в стан агресії і емоційної нестриманості.

Вампіри бувають: індивідуальні, групові і самовампіри (ті які самі себе знищують). Всі вампіри це люди з комплексами неповноцінності, це слабкі, абсолютно невпевнені в собі, це люди, які постійно намагаються підвищити свою значимість. Вони постійно прагнуть підвищити свою самооцінку. Тому вампір - це людина, яка буде завжди сперечатися з вами, доводити, що він розумніший, що його думка важливіше, і ніколи не поступається і він завжди правий. А якщо ви мали рацію, тоді він перетворюється в дитини - він може зачинити за собою двері, він може побити вас, образити вас і т.д. Занижена самооцінка постійно вимагає того, щоб він її підвищував.

Груповий вампіризм - коли формуються якісь партії, які ненавидять інші партії і інших людей.

Самовампірізм - коли людина «зациклюється» на самобичування, на самоконтролі, коли людина запускає енергію самознищення (курці, алкоголіки, наркомани). Вони запускають внутрішні резерви свого організму на самознищення. Коли людина починає застрявати в самокритики (я поганий; мене ніхто не любить, бо я нікому не потрібний), починає вживати спиртні напої і не сприймає світ навколо себе адекватно, він «каламутить» кров всім хто поруч. Часто буває, алкоголік знущається над всією родиною, це і є самовампірізм.

Вихід є: якщо людина дуже уважно прислухається до самого себе, затишно чи людям навколо нього або незатишно. І якщо він починає помічати, що людям незатишно, він повинен в першу чергу подумати про те, що він вампір, тільки не усвідомлює це. Може він дійсно живиться енергією інших, нічого натомість не віддаючи. І якщо ви помічаєте, що люди від вас постійно щось вимагають, то треба над цим задуматися (чого людина від мене постійно вимагає?).

Вампіризм виникає тоді, коли пропорція порушується, коли людина не вміє так само віддати і так само взяти.

Психолог - психотерапевт завжди прийде Вам на допомогу.