Основна причина розлучення - це неповага один до одного. Хтось вважає, що він більш великий, ніж інший і на цій основі створюється тріщина в шлюбі. Неповага не тільки до себе, але і до партнера викликає напругу, яка в підсумку закінчується розлученням. Найчастіше ініціатором розлучення є чоловік, але за «лаштунками» завжди стоїть жінка, яка керує цим процесом. В силу різних причин вона не може вийти на проблему відходу з родини, тому, що це соціально не вітається, а чоловік як фактор неприємний, сволочной - виконує роль, яку на нього навантажує жінка, тобто він перший це робить, він більш моторний, більш руховий. А жінка набирає обґрунтування, чому їй не треба жити з цією людиною. У момент розлучення руйнується ціла система емоційних речей. Страждають всі: чоловік, дружина, діти і т.д.
Все залежить від того які спочатку правила були входу в сім'ю, якщо мені спочатку треба вийти заміж / одружитися (без різниці за кого), але це треба, то в таких випадках краще відразу розлучитися.
Питання про заміжжя треба ставити, коли є 4 резонансу:
При відсутності одного з резонансів вже можна ставити питання про розлучення.
грамотний психолог може допомогти впоратися з цією проблемою.
Подають на розлучення, тому, що обидва байдужі один до одного. У нормально діючій системі емоційні викиди обов'язково повинні бути (тобто те, що ми називаємо афект). А там де не сваряться, це сім'я на межі розлучення. Кожна людина він особистість, він повинен відстоювати якісь права. Люди сперечаються, дискутують в рамках подібної ситуації, відстоюють свою думку. Тому ми говоримо, що в родині має бути все: трошки посварилися, трошки полюбилися, трошки «погладити», трошки побили один одного (як якась сексуальна гра). Якщо це все є, то сім'я буде існувати довго. Якщо немає нічого, всім байдуже, але на вигляд «аристократичні», ніякого інтересу одне до одного не виявляють - то ця сім'я незабаром розпадеться.